Elektronický výplatní lístek

Z HelpDesk


Elektronický výplatní lístek (dále jen eVL) najdete ve webové aplikaci personálního informačního portálu. Aplikace je přístupná přes Intranet. Aplikaci si můžete zařadit do "Moje odkazy" pomocí hvězdičky vedle odkazu přímo v rozcestníku.

  • Ověření probíhá přes ORION login a heslo. V případě potíží s ORION kontem kontaktujte HelpDesk CIV. Zaměstnanci bez ORION konta se musí obrátit na oddělení mzdové účtárny
  • Z pohledu účetních i personálních dat je eVL přímo napojen na EIS Magion, tudíž není třeba administrovat přístupy nebo konta.
  • Námitky, reklamace, postřehy, či dotazy k fungování aplikace směrujte na e-mail helpdesk@zcu.cz
  • Námitky, reklamace, postřehy, či dotazy k položkám na výplatním lístku směrujte na oddělení mzdové účtárny


Legislativa

Aplikace odpovídá principům stanovených zákonem č. 262/2016 Sb. Zákoník práce, v platném znění a aktuální normě ZČU, jež upravuje odměňování zaměstnanců.

Základní principy

V aplikaci se automaticky zobrazí aktuální výplatní lístek, ale je možné vyhledat i starší výplatní lístky. Jednoduše lze výplatní lístek vytisknout či uložit.

Vstup do aplikace

Do aplikace doporučujeme vstupovat přes Intranet Západočeské univerzity v Plzni kliknutím na odkaz „Elektronický výplatní Lístek“

Vyhledání jiného než aktuálně zobrazeného eVL

Šipkou vedle aktuálního období si vyvoláte nabídku dalších výplatních pásek, které je možno zobrazit.

EVL Vyber terminu.JPG

Tisk eVL

Po kliknutí na tlačítko "Tisk" se v novém okně zobrazí náhled výplatní pásky, kde je možné vytisknout vše podle běžných možností použitého webového prohlížeče.

EVL Tisk.jpg

Uložení eVL

Elektronický výplatní lístek si můžete uložit tak, že jej převedete do PDF formátu pomocí tiskového zařízení „Microsoft Print to PDF“ nebo „Uložit jako PDF“.

EVL Pruvodce pro tisk.jpg

Návod pro eVL

Návod, který si můžete uložit nebo vytisknout najdete zde