Aktuality:Seminář gridového počítání 2013

Z HelpDesk

MetaCentrum zve všechny své uživatele na Seminář gridového počítání 2013, který se bude konat 25. listopadu 2013 v hotelu International, Husova 16, Brno. Podrobnosti uvnitř článku.

Seminář bude věnován přehledu informací a novinek z českého národního gridového a cloudového prostředí MetaCentrum a centra CERIT-SC (nový plánovací systém, nové výpočetní zdroje, výsledky spoluprací s uživatelskými skupinami,...).

Dopolední blok semináře bude věnován nástroji ANSYS (https://wiki.metacentrum.cz/wiki/ANSYS), který MetaCentrum spolu s centrem CERIT-SC nedávno zakoupilo v plošné licenci pro všechny své uživatele (Ansys Fluent, Ansys CFX a Ansys Mechanical). Prostředí je široce využitelné v různých vědních oborech, což bude, spolu s informacemi o efektivním zpracování úloh v Ansys produktech, nastíněno v plánované zvané přednášce.

Seminář je organizován projektem MetaCentrum sdružení CESNET a centrem CERIT-SC (ÚVT MU) za významné spoluúčasti našich partnerů ze společnosti SVS FEM s.r.o. (dodavatel prostředí ANSYS).

Počet míst je omezen, vyplňte včas registrační formulář. Více informací, program a registrační formulář najdete na stránce https://metavo.metacentrum.cz/cs/seminars/seminar5/index.html