Aktuality:Návod na objednávku jídel v Menze

Z HelpDesk

Provoz menzy byl omezen. Nyní je možné si pouze objednat jídlo a vzít si ho s sebou. Návod jak na to naleznete v tomto článku nebo je k dispozici v podobě PDF.

Návod na objednání jídel v menze pro výdej jídel s sebou bez konzumace v prostorách menzy

Kde lze objednat: web http://skm.zcu.cz → vlevo v menu Můj účet v menzách nebo přímo na https://iskam-web.zcu.cz

Podmínky pro objednání jídla:

 1. Mít dostatečný obnos na kontě JUK. Pokud není na kontě dostatek prostředků, lze konto dobít prostřednictvím například platební brány, nebo převodem na účet, případně na dobíjecím automatu ve objektech ZČU. Nabíjecí automaty jsou v hale NTIS, FEL a v menze Bory
 2. Pokud má zaměstnanec povolenou srážku ze mzdy, nemusí mít na kontě dostatek prostředků, přesto si může jídlo objednat a částka se mu strhne z následující mzdy.

Postup objednání jídla a jeho vydání:
Jídlo si klient objedná postupem uvedeným níže. Čas na objednání odběru jídla má vždy nejpozději do předchozího pracovního dne do 12:30. Do tohoto termínu lze též objednané jídlo stornovat. Po tomto termínu již nelze objednávku upravovat, jídlo je objednáno a naúčtováno na kontě. Pokud se klient v daný den a čas výdeje jídla pro jídlo nedostaví a nevyzvedne si objednaný balíček, jídlo propadne a klient nemá nárok na vrácení naúčtované částky. Jídlo si klient vyzvedává s JIS kartou. Po převzetí jídla a po přiložení JIS karty pokladní potvrdí výdej balíčku (pozn. při výdeji jídla bude naúčtována částka 4 Kč za menu box nebo za kelímek na polévku).


Postup objednání jídel:

 1. Přihlášení na https://iskam-web.zcu.cz
 2. Přihlášení přes WebAuth
 3. Volba Stravování – Objednávky jídel
 4. Vybrat týden
 5. Volbou + / – zvolit jídlo

Objednávku lze měnit do 12:30 předchozího pracovního dne. Částka se automaticky odečítá z konta. Odhlášením objednávka končí.


NavodSKMObjednani.png

Nabíjení konta přes platební bránu

 1. Volba Účet - Konta
 2. Volba Hlavní konto – nabít
 3. Zadat částku
 4. Zvolit způsob nabití

Pro převod na účet je nutno zadat QR kód ve vaší bance. Nabití bude trvat. Pro nabití online je nutno zadat údaje platební karty. Nabití proběhne okamžitě.

NavodSKMDobijeni.png