Související změny

Z HelpDesk

Vložením názvu stránky uvidíte změny stránek, které na stránku odkazují nebo na které stránka odkazuje. (Pro stránky zařazené do kategorie vložte Kategorie:Název kategorie.) Vámi sledované stránky jsou zvýrazněny.

Možnosti posledních změn Ukázat 50 | 100 | 250 | 500 posledních změn během posledních 1 | 3 | 7 | 14 | 30 dnů
Skrýt přihlášené uživatele | Skrýt anonymní uživatele | Skrýt moje editace | Zobrazit roboty | Skrýt malé editace
Ukázat nové změny, počínaje od 09:41, 8. 12. 2023
   
Název stránky:
Seznam zkratek:
N
Touto editací byla založena nová stránka (viz též seznam nových stránek)
m
Toto je malá editace
r
Tuto editaci provedl robot
(±123)
Velikost stránky se změnila o tolik bajtů

20. 11. 2023

N    11:19  Uživatel:Stichas/win11-auto rozdílhistorie +925 Stichas diskuse příspěvky (založena nová stránka s textem „Tento text popisuje postup a nastavení připojení do bezdrátové sítě eduroam v operačním systému Microsoft Windows 10. = Automatická instalace nastavení nástrojem eduroam CAT = Nejprve je nutné stáhnout automatický konfigurační nástroj [https://cat.eduroam.org/?idp=970&profile=1661 eduroam Configuration Assistant Tool], nebo se připojit na bezdrátovou síť zcu-mobile, kde je též je odkaz na jeho stažení. Po kliknutí na odka…“)
N    11:18  Uživatel:Stichas/win10-auto rozdílhistorie +925 Stichas diskuse příspěvky (založena nová stránka s textem „Tento text popisuje postup a nastavení připojení do bezdrátové sítě eduroam v operačním systému Microsoft Windows 10. = Automatická instalace nastavení nástrojem eduroam CAT = Nejprve je nutné stáhnout automatický konfigurační nástroj [https://cat.eduroam.org/?idp=970&profile=1661 eduroam Configuration Assistant Tool], nebo se připojit na bezdrátovou síť zcu-mobile, kde je též je odkaz na jeho stažení. Po kliknutí na odka…“)
N    11:17  Uživatel:Stichas/win8-auto rozdílhistorie +918 Stichas diskuse příspěvky (založena nová stránka s textem „Tento text popisuje postup a nastavení připojení do bezdrátové sítě eduroam v operačním systému Microsoft Windows 8. = Automatická instalace nastavení nástrojem eduroam CAT = Nejprve je nutné stáhnout automatický konfigurační nástroj [https://cat.eduroam.org/?idp=970&profile=1661 eduroam Configuration Assistant Tool], nebo se připojit na bezdrátovou síť zcu-mobile, kde je též je odkaz na jeho stažení. Po kliknutí na odkaz…“)
N    11:16  Uživatel:Stichas/win7-auto rozdílhistorie +918 Stichas diskuse příspěvky (založena nová stránka s textem „Tento text popisuje postup a nastavení připojení do bezdrátové sítě eduroam v operačním systému Microsoft Windows 7. = Automatická instalace nastavení nástrojem eduroam CAT = Nejprve je nutné stáhnout automatický konfigurační nástroj [https://cat.eduroam.org/?idp=970&profile=1661 eduroam Configuration Assistant Tool], nebo se připojit na bezdrátovou síť zcu-mobile, kde je též odkaz na jeho stažení. Po kliknutí na odkaz se…“)
N    11:16  Uživatel:Stichas/macos-man rozdílhistorie +379 Stichas diskuse příspěvky (založena nová stránka s textem „Tento text popisuje postup a nastavení připojení do bezdrátové sítě eduroam v operačním systému macOS. Pro správnou funkci je důležité vyplnit váš '''orion-login@zcu.cz''' a zadat '''eduroam heslo''', pro bezdrátový eduroam. 620px Nyní se už můžete připojit k bezdrátové síti eduroam. Kategorie:Návody“)
N    11:15  Uživatel:Stichas/macos-auto rozdílhistorie +1 114 Stichas diskuse příspěvky (založena nová stránka s textem „Tento text popisuje postup a nastavení připojení do bezdrátové sítě eduroam v operačním systému macOS. = Automatická instalace nastavení nástrojem eduroam CAT = Nejprve je nutné stáhnout automatický konfigurační profil [https://cat.eduroam.org/?idp=970&profile=1661 eduroam Configuration Assistant Tool], nebo se připojit na bezdrátovou síť zcu-mobile, kde je též je odkaz na jeho stažení. Po kliknutí na odkaz se automatický…“)
N    11:15  Uživatel:Stichas/linux-man rozdílhistorie +4 799 Stichas diskuse příspěvky (založena nová stránka s textem „Tento text popisuje postup a nastavení připojení do bezdrátové sítě eduroam v operačním systému Linux Debian s nainstalovaným programem '''wpa-supplicant'''. =Stažení certifikátu certifikační autority= Stažení certifikátu provedeme příkazem wget https://pki.cesnet.cz/_media/certs/aaa_certificate_services.crt -O /etc/wpa_supplicant/CAcert.der =Instalace a konfigurace programu wpa-supplicant= Instalaci programu wpa-supplicant pro…“)

19. 11. 2023

N    11:33  Uživatel:Stichas/linux-auto rozdílhistorie +1 206 Stichas diskuse příspěvky (založena nová stránka s textem „Tento text popisuje postup a nastavení připojení do bezdrátové sítě eduroam v operačním systému Linux. = Automatická instalace nastavení nástrojem eduroam CAT = Nejprve je nutné stáhnout automatický konfigurační nástroj [https://cat.eduroam.org/?idp=970&profile=1661 eduroam Configuration Assistant Tool] nebo se připojit na bezdrátovou síť zcu-mobile, kde je též je odkaz na jeho stažení. Po kliknutí na odkaz se automatick…“)

17. 11. 2023

N    11:24  Uživatel:Stichas/ios-man rozdílhistorie +459 Stichas diskuse příspěvky (založena nová stránka s textem „Tento text popisuje postup a nastavení připojení do bezdrátové sítě eduroam v operačním systému iOS. Pro správnou funkci je důležité vyplnit váš '''orion-login@zcu.cz''' a zadat '''eduroam heslo''', pro bezdrátový eduroam. 620px Následně klikněte na důvěřovat. 620px Nyní jste připojeni k bezdrátové síti eduroam. Kategorie:Návo…“)
N    11:23  Uživatel:Stichas/ios-auto rozdílhistorie +783 Stichas diskuse příspěvky (založena nová stránka s textem „= Automatická instalace nastavení nástrojem eduroam CAT = Nejprve je nutné stáhnout automatický konfigurační nástroj [https://cat.eduroam.org/?idp=970&profile=1661 eduroam Configuration Assistant Tool], nebo se připojit na bezdrátovou síť zcu-mobile, kde je též je odkaz na jeho stažení. Po kliknutí na odkaz se automatický konfigurační profil začne stahovat. Soubor:Eduroam Apple iOS download.png‎ Po stažení konfiguračn…“)
N    11:21  Uživatel:Stichas/android-man rozdílhistorie +794 Stichas diskuse příspěvky (založena nová stránka s textem „Tento text popisuje postup a nastavení připojení do bezdrátové sítě eduroam v operačním systému Android. = Stáhnutí a nainstalování certifikátu CA = Nejprve je nutné stáhnout certifikát certifikační autority [https://pki.cesnet.cz/_media/certs/usertrust_rsa_certification_authority.crt '''The USERTrust RSA Certification Authority'''] a následně ho importovat v systémovém nastavení. Na většině zařízení je již předinstal…“)
N    11:20  Uživatel:Stichas/android-auto rozdílhistorie +641 Stichas diskuse příspěvky (založena nová stránka s textem „Tento text popisuje postup a nastavení připojení do bezdrátové sítě eduroam v operačním systému Android. = Automatická instalace nastavení nástrojem geteduroam = Nejprve je nutné stáhnout si program [https://play.google.com/store/apps/details?id=app.eduroam.geteduroam geteduroam] z Google Play. V seznamu institucí vyberte '''Západočeskou univerzitu''' a nainstalujte profil '''Běžný uživatel'''. Pro správnou funkci je důleži…“)