Poslední změny

Z HelpDesk

Na této stránce sledujte poslední změny na HelpDesk.

Možnosti posledních změn Ukázat 50 | 100 | 250 | 500 posledních změn během posledních 1 | 3 | 7 | 14 | 30 dnů
Skrýt přihlášené uživatele | Skrýt anonymní uživatele | Skrýt moje editace | Zobrazit roboty | Zobrazit malé editace
Ukázat nové změny, počínaje od 01:12, 27. 9. 2023
   
Seznam zkratek:
N
Touto editací byla založena nová stránka (viz též seznam nových stránek)
m
Toto je malá editace
r
Tuto editaci provedl robot
(±123)
Velikost stránky se změnila o tolik bajtů

26. 9. 2023

     23:21  Google licence‎‎ 4 změny historie +1 108 [Paja‎ (4×)]
     
23:21 (teď | předchozí) +597 Paja diskuse příspěvky (Přidány informace co je třeba udělat.) značka: editace z Vizuálního editoru
     
22:41 (teď | předchozí) +146 Paja diskuse příspěvky (→‎Nejčastější dotazy) značka: editace z Vizuálního editoru
     
13:00 (teď | předchozí) +288 Paja diskuse příspěvky (→‎Nejčastější dotazy) značka: editace z Vizuálního editoru
     
12:48 (teď | předchozí) +77 Paja diskuse příspěvky (→‎Omezení podrobněji) značka: editace z Vizuálního editoru
     09:35  AFS‎‎ 3 změny historie −579 [Beowulf‎ (3×)]
     
09:35 (teď | předchozí) +19 Beowulf diskuse příspěvky (→‎Služba AFS je v útlumu. Následující članek již nemusí odpovídat realitě.) značka: editace z Vizuálního editoru
     
09:33 (teď | předchozí) +40 Beowulf diskuse příspěvky (→‎Služba AFS je v útlumu. Následující članek již nemusí odpovídat realitě.) značka: editace z Vizuálního editoru
     
08:55 (teď | předchozí) −638 Beowulf diskuse příspěvky (→‎Služba AFS je v útlumu. Následující članek již nemusí odpovídat realitě.) značka: editace z Vizuálního editoru
     09:34  Připojení k AFS pomocí SFTP a SSH rozdílhistorie +66 Beowulf diskuse příspěvky
     09:32 Kniha přesunů Beowulf diskuse příspěvky přesunul stránku SSH přes eryx.zcu.cz na Připojení k AFS pomocí SFTP a SSH(zmena nazvu)
     09:31  (Kniha nahrávek) [Beowulf‎ (6×)]
     
09:31 Beowulf diskuse příspěvky načetl novou verzi Soubor:Afs putty1.png
     
09:26 Beowulf diskuse příspěvky načetl Soubor:Afs putty4.png
     
09:26 Beowulf diskuse příspěvky načetl Soubor:Afs putty3.png
     
09:25 Beowulf diskuse příspěvky načetl Soubor:Afs putty2.png
     
09:25 Beowulf diskuse příspěvky načetl Soubor:Afs putty1.png
     
09:09 Beowulf diskuse příspěvky načetl Soubor:WinSCP.png
N    09:30  SSH přes eryx.zcu.cz‎‎ 2 změny historie +1 016 [Beowulf‎ (2×)]
     
09:30 (teď | předchozí) +576 Beowulf diskuse příspěvky
N    
09:08 (teď | předchozí) +440 Beowulf diskuse příspěvky (založena nová stránka s textem „Na AFS se můžete dostat pomocí SFTP klienta nebo SSH. Ukážeme si přístup pomocí WinSCP a Putty. ===WinSCP=== * Stáhněte si [https://winscp.net/eng/download.php WinSCP] * Nainstalujte * Protokol vyberte SFTP * Hostitel eryx.zcu.cz * Login: váš orion login * Heslo: vaše orion heslo * Nastavení uložte pro přístí přihlásení * Klikněte na přihlášení náhled|střed|Nastaveni ve WinSCP ===Putty===“)
     08:51  Certifikáty TCS-P pro vnitřní oběh dokumentů rozdílhistorie −10 Beowulf diskuse příspěvky (→‎Vydání certifikátu na váš počítač)
N    08:49  Aktuality:Google Workspace - konec platnosti licencí rozdílhistorie +536 Beowulf diskuse příspěvky (založena nová stránka s textem „V důsledku ukončení platnosti licencí pro Google Workspace nyní platí nová pravidla ohledně uložených dat v Google Apps. '''Pro studenty byla stanovena kvóta 5 GB a pro zaměstnance 50 GB'''. Je důležité, aby uživatelé, kteří '''již přesáhli tuto kvótu''', jednali co nejdříve ve vlastním zájmu a buď '''smazali nadměrná data nebo je přesunuli''' na jiné úložiště. Udržujme naše účty a data v souladu s novými pravi…“)
     08:11  Aktuality:Nedostupné vydávání elektronického podpisu rozdílhistorie +97 Paja diskuse příspěvky (Problém vyřešen.) značka: editace z Vizuálního editoru

25. 9. 2023

     12:56  (Kniha smazaných stránek) [Simekm‎ (32×)]
     
12:56 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Wifi win8(obsah byl: „Tento text popisuje postup a nastavení připojení do bezdrátové sítě eduroam v operačním systému Microsoft Windows 8. = Automatická instalace nastavení nástrojem eduroam CAT = Nejprve je nutné stáhnout automatický konfigurační nástroj [https://cat.eduroam.org/?idp=970&profile=1661 eduroam Configuration Assistant Tool], nebo se připojit na bezdrátovo…“ a jediným přispěvatelem byl „Mouris“ (diskuse))
     
12:56 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Wifi win10(obsah byl: „Tento text popisuje postup a nastavení připojení do bezdrátové sítě eduroam v operačním systému Microsoft Windows 10. = Automatická instalace nastavení nástrojem eduroam CAT = Nejprve je nutné stáhnout automatický konfigurační nástroj [https://cat.eduroam.org/?idp=970&profile=1661 eduroam Configuration Assistant Tool], nebo se připojit na bezdrátov…“ a jediným přispěvatelem byl „Mouris“ (diskuse))
     
12:56 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Public:Mouris/Kolej/Zakázané programy(obsah byl: „#PŘESMĚRUJ Kolej/Zakázané programy“ a jediným přispěvatelem byl „Mouris“ (diskuse))
     
12:55 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Wifi OSX(obsah byl: „#REDIRECT Uživatel:Mouris/Wifi macOS“ a jediným přispěvatelem byl „Mouris“ (diskuse))
     
12:55 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Wifi linux(obsah byl: „Tento text popisuje postup a nastavení připojení do bezdrátové sítě eduroam v operačním systému Linux. = Automatická instalace nastavení nástrojem eduroam CAT = Nejprve je nutné stáhnout automatický konfigurační nástroj [https://cat.eduroam.org/?idp=970&profile=1661 eduroam Configuration Assistant Tool], nebo se připojit na bezdrátovou síť zcu-mobile, kde je též je odkaz na jeho stažení. Po kliknutí na odkaz se automatický konfigurační nástro…“)
     
12:35 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/CCNA Wireless(obsah byl: „Jedná se o kurz společnosti CISCO, který je zaměřený na bezdrátové technologie společnosti CISCO. == Zařízení CISCO == AIR-WLC2106-K9 == Labky == Nasazení v SOHO Nasazení v Enterprise prostředí (lokální EAP) Uživ…“ a jediným přispěvatelem byl „Mouris“ (diskuse))
     
12:34 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/CCNA Wireless/LAB 1(obsah byl: „Tato cvičná labka je základní použití centralizovaného řešení. Nejprve musíme provést reset (viz AIR-WLC2106-K9) Mužeme použít průvodce (viz AIR-WLC2106-K9) nebo zadat ručně (viz níže) ==WLC== ===Rozhraní pro management=== config interface address…“ a jediným přispěvatelem byl „Mouris“ (diskuse))
     
12:34 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/CCNA Wireless/AIR-WLC2106-K9(obsah byl: „Jedná se o bezdrátový kontrolér řady 2100 (konkrétně AIR-WLC2106-K9 V05), který dokáže ovládat najednou 6 AP typu LWAPP. == Smazaní konfigurace == Booting Primary Image... Press <ESC> now for additional boot options... Boot Options Please choose an option from below: 1. Run primary image (Version 7.0.98.0) (active) 2. Run backup image (Version 7.0.98.…“ a jediným přispěvatelem byl „Mouris“ (diskuse))
     
12:34 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Wifi(obsah byl: „Tento text popisuje postup a nastavení připojení do bezdrátové sítě eduroam v operačním systému Microsoft Windows 7. = Automatická instalace nastavení nástrojem eduroam CAT = Nejprve je nutné stáhnout automatický konfigurační nástroj [https://cat.eduroam.org/?idp=970&profile=1661 eduroam Configuration Assistant Tool], nebo se připojit na bezdrátovou síť zcu-mobile, kde je též je odkaz na jeho stažení. Po kliknutí na odkaz se automatický konfigur…“)
     
12:34 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Public:Mouris/Kolej(obsah byl: „==== Zakázané programy ==== * Zakázané programy “ a jediným přispěvatelem byl „Mouris“ (diskuse))
     
12:33 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Public:Mouris(obsah byl: „====MAC návody==== * MAC návody “ a jediným přispěvatelem byl „Mouris“ (diskuse))
     
12:33 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Public:Mouris/MAC návody(obsah byl: „==Email== ===macOS (notebook, iMAC ...)=== * Seznam.cz * Google.com * Webmail.zcu.cz ===iOS (iPhone, iPad)=== * Seznam.cz *Public:Mouris/MAC návody/Email…“ a jediným přispěvatelem byl „Mouris“ (diskuse))
     
12:33 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris(Starý obsah)
     
12:32 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/NME-AIR-WLC6-K9(obsah byl: „====NME-AIR-WLC6-K9==== * Connect * Reset the WLCM to Default Settings * Password Recovery in WLC versions 5.1 and later <!-- -->“ a jediným přispěvatelem byl „Mouris“ (diskuse))
     
12:32 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/NME-AIR-WLC6-K9/Connect(Starý obsah)
     
12:32 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/NME-AIR-WLC6-K9/Default Setting(Starý obsah)
     
12:32 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/NME-AIR-WLC6-K9/Password Recovery(Starý obsah)
     
12:32 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Kolej(Starý obsah)
     
12:31 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Kolej/Ubytování(Starý obsah)
     
12:31 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Kolej/Stravování(Starý obsah)
     
12:31 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Kolej/První krůčky(Starý obsah)
     
12:31 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Kolej/Zakázané programy(Starý obsah)
     
12:30 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Kolej/Posilovna(Starý obsah)
     
12:30 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Kolej/Správci(Starý obsah)
     
12:30 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku SMP vytvoření konta(obsah byl: „Tento text popisuje postup na vytvoření konta na smp.zcu.cz Nejprve klikneme na záložku .... , následně klikneme na vytvoření konta. Důležité je vyplnění '''Jména''' a '''Příjmení''', které je '''NUTNÉ''' ověřit z dokladu totožnosti. Dále vyplníme dobu platnosti hesla, pak potvrdíme souhlas s podmínkami vytvoření hesla. <!-- Soubor…“ a jediným přispěvatelem byl „Mouris“ (diskuse))
     
12:29 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Wifi basic other(Starý obsah)
     
12:29 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Wifi iOS(Starý obsah)
     
12:29 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Wifi macOS(Starý obsah)
     
12:28 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Wifi Android5(Starý obsah)
     
12:28 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Wifi macOS rucni(Starý obsah)
     
12:28 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Wifi Android5 rucni(Starý obsah)
     
12:27 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Mouris/Wifi iOS rucni(Starý obsah)
     12:53  (Kniha nahrávek) [Simekm‎ (3×)]
     
12:53 Simekm diskuse příspěvky načetl novou verzi Soubor:Koleje lochotin.gif
     
12:53 Simekm diskuse příspěvky načetl novou verzi Soubor:Koleje borska.gif
     
12:52 Simekm diskuse příspěvky načetl novou verzi Soubor:Koleje machova.gif
     08:40  Šablona:HelpDesk-mainpage rozdílhistorie −195 Bartonic diskuse příspěvky (→‎Provozní doba)
     08:38  Hlavní strana rozdílhistorie +7 Bartonic diskuse příspěvky

22. 9. 2023

     11:42  (Kniha smazaných stránek) [Simekm‎ (9×)]
     
11:42 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku OSI:Gate-vpn/Instalace tacacs(Starý obsah)
     
11:40 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku OSI:Gate-vpn/Instalace tacacs nefunkcni(Starý obsah)
     
11:11 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Simekm/CiscoLAB(Starý obsah)
     
11:10 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku LPS:CDMA pripojeni(Starý obsah)
     
11:09 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku LPS:Testovani 3Com(Starý obsah)
     
11:03 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Simekm/QoS SNMP(Starý obsah)
     
11:02 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Simekm/Cisco 881-W(Starý obsah)
     
11:01 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Simekm/Catalyst 6500(Starý obsah)
     
11:01 Simekm diskuse příspěvky smazal(a) stránku Uživatel:Simekm/Catalyst 4900M(Starý obsah)

20. 9. 2023

     12:54  Internet na koleji‎‎ 11 změn historie +3 459 [Beowulf‎; Avrba‎ (10×)]
     
12:54 (teď | předchozí) +94 Beowulf diskuse příspěvky
     
12:46 (teď | předchozí) +669 Avrba diskuse příspěvky značka: editace z Vizuálního editoru
     
12:30 (teď | předchozí) +73 Avrba diskuse příspěvky značka: editace z Vizuálního editoru
     
12:26 (teď | předchozí) +666 Avrba diskuse příspěvky značka: editace z Vizuálního editoru
     
12:20 (teď | předchozí) +370 Avrba diskuse příspěvky značka: editace z Vizuálního editoru
     
12:12 (teď | předchozí) +509 Avrba diskuse příspěvky značka: editace z Vizuálního editoru
     
11:04 (teď | předchozí) +47 Avrba diskuse příspěvky značka: editace z Vizuálního editoru
     
10:52 (teď | předchozí) +152 Avrba diskuse příspěvky značka: editace z Vizuálního editoru
     
10:49 (teď | předchozí) +394 Avrba diskuse příspěvky značka: editace z Vizuálního editoru
     
10:40 (teď | předchozí) +247 Avrba diskuse příspěvky značka: editace z Vizuálního editoru
     
10:35 (teď | předchozí) +238 Avrba diskuse příspěvky značka: editace z Vizuálního editoru

19. 9. 2023

18. 9. 2023

     13:30  Hlavní strana‎‎ 2 změny historie −46 [Kaziova‎ (2×)]
     
13:30 (teď | předchozí) 0 Kaziova diskuse příspěvky
     
13:27 (teď | předchozí) −46 Kaziova diskuse příspěvky

17. 9. 2023

N    17:42  Internet na koleji‎‎ 5 změn historie +559 [Avrba‎ (5×)]
     
17:42 (teď | předchozí) +11 Avrba diskuse příspěvky značka: editace z Vizuálního editoru
     
17:40 (teď | předchozí) −1 Avrba diskuse příspěvky značka: editace z Vizuálního editoru
     
17:38 (teď | předchozí) +47 Avrba diskuse příspěvky značka: přepnuto z Vizuálního editoru
     
17:36 (teď | předchozí) +91 Avrba diskuse příspěvky značka: editace z Vizuálního editoru
N    
17:35 (teď | předchozí) +411 Avrba diskuse příspěvky (založena nová stránka s textem „Všechny koleje ZČU kromě Máchovy 14 a 16 jsou pokryty Wi-Fi, které vysílají '''eduroam''' a '''zcu-mobile'''. Studentské pokoje disponují počítačovými zásuvkami pro připojení '''drátového internetu'''. K připojení na bezdrátovou síť nechť studenti využijí standardní postup . Postup připojení na drátovou síť je popsán v dokumentu <odkaz>.“)
     17:36 Kniha nahrávek Avrba diskuse příspěvky načetl Soubor:Brožura nastavení připojení eduroam a drátové kolejní sítě.pdf

16. 9. 2023

     06:56  Provozní řád pro využívání sítě hub rozdílhistorie −100 Cepakj diskuse příspěvky (odstranění loga se lvem) značka: přepnuto z Vizuálního editoru

15. 9. 2023

14. 9. 2023

     14:58  Hlavní strana‎‎ 3 změny historie +248 [Bartonic‎; Jirvit‎ (2×)]
     
14:58 (teď | předchozí) +19 Jirvit diskuse příspěvky
     
12:47 (teď | předchozí) +34 Jirvit diskuse příspěvky
     
07:57 (teď | předchozí) +195 Bartonic diskuse příspěvky
     12:40  Kategorie:JIS‎‎ 2 změny historie +13 [Jirvit‎ (2×)]
     
12:40 (teď | předchozí) −3 Jirvit diskuse příspěvky (→‎Novinky)
     
12:38 (teď | předchozí) +16 Jirvit diskuse příspěvky (→‎Novinky)
     10:03  Public:Sitera/Linky rozdílhistorie −99 Sitera diskuse příspěvky (→‎Funkce) značka: editace z Vizuálního editoru

13. 9. 2023

     09:35  LPS:IdM/midPoint‎‎ 2 změny historie +8 [Valtri‎ (2×)]
     
09:35 (teď | předchozí) +4 Valtri diskuse příspěvky (→‎Obecná rezervace: - downcase email)
     
09:35 (teď | předchozí) +4 Valtri diskuse příspěvky (→‎Fronta v RT: - downcase)
     08:18  Kategorie:JIS rozdílhistorie −21 Sazuz diskuse příspěvky (heslo pro komunikaci s infolinkou PMDP) značka: editace z Vizuálního editoru